Badania i analizy termowizyjne.

Wieloletnie doświadczenie w pomiarach.

Specjalizujemy się w analizach opartych na badaniach termograficznych. Dysponujemy kamerami termowizyjnymi i oprogramowaniem najnowszej generacji o najwyższej możliwej rozdzielczości wyprodukowanym przez światowego lidera w dziedzinie termografii – Teledyne FLIR.
Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Każde badanie poprzedzone jest wywiadem a w szczególnych przypadkach wizją lokalną. Pomyślność badań i trafność analizy zależy od wielu czynników, które są omawiane z Państwem podczas wywiadu. Prosimy więc o szczególną cierpliwość i o zaufanie.

Badania dla budownictwa.

Nasze badania obejmują kontrolę budynków mieszkalnych, przemysłowych, magazynowych dla inwestorów indywidualnych, deweloperów, zarządców, instytucji naukowych. Zapraszamy do szczegółów naszej oferty.

Więcej >

Badania dla energetyki.

Mamy doświadczenie kontroli rozkładu temperatury całego procesu produkcji energii; od magazynowania zasobów, poprzez wytwarzanie, przesył i odbiór. Każdy etap produkcji to inna metodologia, odpowiednio dobrany sprzęt pomiarowy i analityczny.

Więcej >

Badania dla przemysłu.

Wszędzie tam gdzie temperatura jest wyznacznikiem jakości procesu technologicznego lub bezpieczeństwa można zastosować kontrolę termograficzną .

Więcej >