FLIR Thermal Studio

Najnowocześniejszy program FLIR do raportowania wyników z przeglądów termowizyjnych.

FLIR Thermal Studio to program do łatwego i szybkiego tworzenia raportów termowizyjnych. Przeznaczony jest dla każdego użytkownika – od okazjonalnych pomiarów i raportów z przeglądów termowizyjnych po raporty wykonywane cyklicznie z wielu zdjęć termowizyjnych. Program pozwala zautomatyzować wszystko to co jest możliwe aby ograniczyć stratę czasu na wykonywanie powtarzalnych czynności – raport z kilkuset termogramów możemy wykonać w kilka minut. Do przygotowania oprogramowania wykorzystano kilkudziesięcioletnie doświadczenie FLIR w termowizji dla budownictwa, przemysłu, energetyki czy nauki.

 • Elastyczne szablony raportów
  Zamiast ręcznie tworzyć raport z inspekcji termowizyjnej, zaprojektuj własny szablon i podaj informacje, których potrzebujesz dla tego konkretnego raportu. Praca z szablonami ułatwi i bardzo przyspieszy tworzenie cyklicznych podobnych raportów, zwłaszcza gdy obsługujesz dużą liczbę zdjęć termowizyjnych, zdjęć w świetle widzialnym, filmów radiometrycznych i nie-radiometrycznych.
 • Automatyczne dostosowanie wyglądu każdego termogramu
  Wybierz, jak ma wyglądać obraz termowizyjny w raporcie i automatycznie przenieś ten wygląd na wybrane  pakiety termogramów. W ten sposób skrócisz czas przygotowania każdego raportu z przeglądu termograficznego.
 • Edytor formuł
  Korzystając z formuł, użytkownik może przeprowadzić zaawansowane obliczenia w raportach na podstawie informacji z obrazów termicznych i natychmiast zdiagnozować i automatycznie opisać anomalie temperaturowe. Formuła może obejmować wszystkie operatory i funkcje matematyczne, a także można wyeksportować formuły z jednego raportu, a następnie zaimportować je do innego raportu.
 • FLIR Route Creator – Trasa inspekcji
  Kamera z włączoną trasą inspekcji prowadzi operatora wzdłuż wstępnie zdefiniowanej trasy punktów kontrolnych, gdzie obrazy i dane są gromadzone w uporządkowany sposób. FLIR Route Creator przyspiesza przetwarzanie końcowe i raportowanie, zapewniając, że nic nie zostanie pominięte, a wszystkie wyniki inspekcji są uporządkowane od samego początku. Więcej informacji >
 • Przetwarzanie wsadowe
  Zautomatyzuj zadania które muszą być powtarzane dla każdego obrazu termicznego,  np. ujednolicenie parametrów obiektu, palet kolorów, skali temperaturowej, funkcji pomiarowych.

Specyfikacja – porównanie wersji oprogramowania

FLIR Thermal Studio Starter
FLIR Thermal Studio Standard
FLIR Thermal Studio PRO
Program podstawowy z niezbędnymi funkcjami do przeprowadzenia analizy termowizyjnej z wykonaniem raportu dla przemysłu, budownictwa, energetyki i edukacji. Podstawowe i zaawansowane funkcje aby przeprowadzić analizę termowizyjną we wszystkich zastosowaniach. Polecamy szczególnie dla technologów i pomiarowców wykonujących częste pomiary. Zaawansowane funkcje aby przeprowadzić analizę termowizyjną we wszystkich zastosowaniach. Polecamy szczególnie dla technologów i firm pomiarowych wykonujących wiele raportów z wieloma termogramami.
Subskrypcja bezpłatna, dożywotnia płatna roczna lub dożywotnia płatna roczna lub dożywotnia
Cena katalogowa netto w PLN 0,00 roczna 970,00, dożywotnia 3900,00 roczna 1945,00, dożywotnia 6830,00
Ilość stanowisk pracy w jednej subskrypcji Nielimitowana 2 2
Obsługa w języku polskim Tak
Obsługiwane kamery termowizyjne Wszystkie kamery generujące obrazy w radiometrycznym formacie JPEG (w tym serie A-, B-, C-, K-, T-, E-, GF-, i-, P6- i FLIR One)
System operacyjny Windows 10, 32-bitowy i 64-bitowy; Windows 8.x, 32-bitowy i 64-bitowy; Windows 7 SP1, 32-bitowy i 64-bitowy
Format obsługiwanych zdjęć / termogramów JPG/JPEG, Radiometric JPG/JPEG
Format obsługiwanych plików video MP4, CSQ, SEQ
Format plików export PDF, XPS, JPG, ATR PDF, XPS, JPG, ATR, CSV PDF, XPS, JPG, ATR, CSV, AVI
Obsługa przesyłu filmów nie-radiometryczne: odtwarzanie i zapis, radiometryczne: odtwarzanie nie-radiometryczne: odtwarzanie i zapis, radiometryczne: odtwarzanie nie-radiometryczne: odtwarzanie i zapis, radiometryczne: odtwarzanie i zapis, dual przesył
Zarządzanie danymi: pobieranie i archiwizacja Tak
Funkcje pomiarowe Punkt, prostokąt, linia, koło, elipsa Punkt, prostokąt, linia, koło, elipsa, delta T, alarm wilgotności i izolacji Punkt, obszar (wielokąty), linia, koło, elipsa, delta T, alarm wilgotności i izolacji
Edytor formuł” Nie Tak Tak
Automatyczne dostosowanie wyglądu każdego termogramu Tak
Przetwarzanie wsadowe Nie Tak Tak
Elastyczne szablony raportów Tak, fabrycznie zdefiniowane wzory raportów, funkcja Quick raport Tak, do 5 predefiniowanych + fabryczne wzory, funkcja Quick raport Tak, predefiniowane wzory – bez ograniczeń + fabryczne wzory, funkcja Quick raport
Trasa inspekcji FLIR „Route Creator – Kreator tras” Nie Nie Tak
Parametry, funkcje i ceny mogą ulec zmianie. Szczegółowy spis funkcji podany jest zawsze w aktualnej instrukcji obsługi, dostępnej w oprogramowaniu.

Pobierz i spróbuj sam FLIR Thermal Studio

1

Program Flir Thermal Studio

2

Przykładowe termogramy

3

Instrukcja obsługi