Kamera termowizyjna z sondą – endoscop
FLIR VS290-32

Kamera do zadań bardzo specjalnych.

Bezpieczna kamera inspekcyjna

FLIR VS290-32 to jednocześnie przemysłowy wideoskop termowizyjny i kamera na światło widzialne. Zaprojektowany, aby pomóc profesjonalistom szybko i bezpiecznie znaleźć ukryte zagrożenia w trudno dostępnych miejscach. Wyposażony w kamerę termowizyjną 160 × 120 z funkcją FLIR MSX® (Multi-Spectral Dynamic Imaging). FLIR VS290-32 umożliwia użytkownikom wychwycenie gorących punktów, nim wystąpi awaria. Elastyczna sonda kamery o długości 2m umożliwia łatwą kontrolę przez małe otwory – poprawiając produktywność i skracając czas diagnostyki. Ponadto klasa bezpieczeństwa CAT IV 600 V sprawia, że ​​FLIR VS290-32 jest wytrzymałym i wszechstronnym narzędziem do najbardziej wymagających środowisk użytkowych, produkcyjnych i budowlanych. Zapewnia wysoki poziom ochrony przed kurzem i wodą (końcówka kamery o stopniu ochrony IP67, kamera i sonda o stopniu ochrony IP54)

Kontroluj niedostępne obszary

  • Rozwiązuj problemy z bezpiecznej odległości za pomocą kamery termowizyjnej o rozdzielczości detektora podczerwieni 160 × 120 i kamery wizyjnej 2 MP.
  • Z łatwością manewruj wąską 2-metrową wymienną sondą z kamerą – przeprowadzić inspekcję podziemnej infrastruktury, kontroluj wnętrza skrzyń biegów, silników, przekładni ale też zastosuj w budownictwie do kontroli niedostępnych fragmentów strychów, pustek podpodłogowych, szczelin dylatacyjnych.
  • Natychmiast rozpoznaj lokalizację problemów związanych z temperaturą za pomocą FLIR MSX, który nadaje obrazowi termowizyjnemu krawędzie z obrazu widzialnego.

Szukaj, zapisz, udostępniaj

  • Przeglądaj wyniki na dużym, kolorowym wyświetlaczu o przekątnej 3,5 cala i używaj kolorowych alarmów (izoterm), aby szybko zidentyfikować problematyczne obszary.
  • Zapisuj obrazy i filmy za pomocą dołączonej karty pamięci SD i przesyłaj do komputera za pomocą kabla USB-C.
  • Szybko twórz i udostępniaj raporty członkom zespołu, aby ustalać priorytety napraw za pomocą FLIR Thermal Studio.